Naprawa elektroniki w pojazdach scania

 

 

W przypadku zdiagnozowania awarii jakiegokolwiek podzespołu elektronicznego autoryzowane warsztaty mają tylko jedną receptę: wymiana na nowy! Tymczasem prawdziwi fachowcy potrafią pomóc znacznie taniej, naprawiając zepsute sterowniki

Tymi „FACHOWCAMI” jesteśmy My…

…albo coś takiego:

Nasza firma świadcząc pełen zakres usług diagnostycznych jest w stanie postawić w 100% trafną diagnozę i stwierdzić, czy faktycznie uszkodzony został dany podzespół zarządzany sterownikiem elektronicznym. Nie ma rzeczy nie możliwych… Oferujemy pełen zakres naprawy elektroniki sterowników silnika, kaset sterujących światłami, sterowników hamulcowych, itd… Nie ma dla nas różnicy czy jest to elektronika z działu samochodowego, ciężarowego, a nawet budowlanego.

Problem może dotknąć każdego, co może pokierować nas na serwis ?

W nowych modelach problemy rozwiązywane są najczęściej w najprostszy dostępny sposób, czyli przez wymianę niesprawnych elementów. W przypadku samochodów kilkuletnich i starszych nie jest już tak łatwo, bo podzespoły elektroniczne są z reguły bardzo drogie, a taka naprawa z łatwością mogłaby przekroczyć rynkową wartość pojazdu. Sterownik silnika do modelu sprzed kilku lat, który pod względem skomplikowania konstrukcji znacząco ustępuje choćby popularnym smartfonom (a przecież i te się naprawia!), może kosztować od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. W dodatku na rynku nie ma zamienników – jesteśmy zdani na części oryginalne, i to dostępne najczęściej wyłącznie za pośrednictwem autoryzowanych serwisów.

My omijamy rozwiązania autoryzowanych serwisów…

✅Nieoczekiwane gaśnięcie silnika, auto chwilę postoi można odpalić silnik, po przejechaniu klika km dalej gaśnie. Zapala się usterka silnika i dymek.

✅Częste zaświecanie usterki silnika, od czujników obrotów wału T74 i T75 oraz słaba reakcja na gaz i nierówna praca silnika.

✅Nagły spadek temperatury wody,
zamykanie hamulca górskiego, oraz załączanie wentylatora chłodnicy gdy jest to niepotrzebna czynność.

✅Zapalanie wszystkich kontrolek sygnalizujących brak kontaktu ze sterownikiem silnika.

✅Samoczynne kręcenie bądź brak możliwości uruchomienia rozrusznika.

✅Brak możliwości sterowania sprężarką klimatyzacji.

Mamy nadzieję, że tych kilka przykładów Ciebie nie dotknie, bądź coś jeszcze gorszego…

Oferujemy naprawę sterowników silnika pojazdu ciężarowego SCANIA z roku produkcji 2004-2009

Oferujemy naprawę sterowników silnika pojazdu ciężarowego SCANIA z roku produkcji 2009-2013

Oferujemy naprawę kasety sterownika komputera centralnego pojazdu koordynator ‚a COO7 pojazdu ciężarowego SCANIA

%d bloggers like this: